CARP TOUR ŘEHAČKA 2017

Letošní , již 5. ročník závodu na Řehačce jsme se zúčastnili ve složení Honza Erban, Petr Tůma a má drobnůstka. Holky se letos věnovali proviatnímu zabezpečení všech závodních týmů.
Jako tradičně ob rok losuje nováček týmu, tentokrát to padlo na Honzu...č. 11 bylo od něj velice dobrý příspěvek, ale opak byl pravdou. Čekala nás ( po úvodním záběru cca 6 minut po nahození-oficialně 13 minut po zahájení závodu, první bodovaná ryba závodu), velice efektivní..řekl bych "masturbace"..oo)). Petra T. jsem posadil na hlavní post, s cílem ulovit větší ryby, s čím bezezbytku souhlasil a makal naplno. Já a Honza, každý s jedním prutem jsme odlovovali ty menší a střídali místa.
Sice první záběr přišel na CRANBERRY BIRD NHDC (upravená MBN s brusinkou) 18mm, ale tím to také zvadlo. Na řadu přišla silně dipovaná (10dní+) MEDUZA FORCE jak s pop-up i bez. Opět byla změna v apetitu místního rybo-společenstva a dominovala fluo oranžová neutrální plovoučka naložená v nhdc a ....více si necháme pro sebe..oo))) 
Přišli jsme celkem o tři větší ryby a dva až tři dorostence ve vázkách, pár kusů jsme ani nevážili i když byli přez 3kg.
Rozhodující a dost adrenalinový bylo posledních 10-12 hodin závodu, kdy jsme se propadli až na 4. místo, ovšem Petr nám potvrdil, že má trpělivost a věří tomu, co dělá a je na něj spolehnutí !! Jeho tři krásní kapři mezi 6-7kg nám zajistilo 2. místo v celkovém pořadí, díkas kámo..
Honza nás velmi dobře doplňoval a jasně bylo vidět, že se dobře baví a rychle se učí. Myslím si, že vydal ze sebe vše co umí a další závody už snad nespotřebuje tolik inzulínu, jako teď...OOO))))). 
Pecka banda...adrenalinu přehršel...skvělí lidi kolem...PROSTĚ ZAHRADNÍ SLAVNOST SE OPĚT VYDAŘILA!!!
REALIZAČNÍ TÝM....Skvělá práce lidi!!!!